Dekoracje okolicznościowe

Chrzest, komunia, święta Bożego Narodzenia i święta Wielkanocne, to okazje do zorganizowania większych rodzinnych spotkań i celebrowania chwil spędzanych w gronie najbliższych. Aby podkreślić podniosły charakter tych uroczystości, zadbamy o stosowne dekoracje.

Oferujemy Państwu przygotowanie różnego rodzaju ozdób i udekorowanie sali, w której odbywa się impreza okolicznościowa według Państwa uznania. Niezależnie od tego, czy odbywa się ona na sali balowej, w restauracji, czy w domu klienta dojeżdżamy na miejsce i zajmujemy się kompleksowym wykonaniem dekoracji.

55pozycja « 1 z 2 »

Decydując się na powierzenie nam wykonania dekoracji mogą być Państwo spokojni, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z Państwa oczekiwaniami i zaleceniami oraz w uzgodnionym terminie.
Gwarantujemy, że uczynimy wszystko, by każdy, szczególny dla Państwa dzień miał piękną oprawę i zapadł wszystkim w pamięci na bardzo długo.

15pozycja

Wielkanoc i święto Bożego Narodzenia są dniami pełnym radości i miłości. W ich trakcie dość często organizujemy różne przyjęcia oraz spotkania w gronie najbliższych, podczas których rozmawiamy przy stole, obdarowujemy się upominkami i dużo wspominamy. Aby sprawić, by te razem spędzone chwile były jeszcze bardziej wyjątkowe warto zadbać o odpowiednie dekoracje, podkreślające świąteczny klimat.
Powrót do góry

32pozycja « 2 z 2 »

Oferujemy Państwu szeroki wybór różnego rodzaju ozdób bożonarodzeniowych, począwszy od ręcznie robionych stroików, po ozdoby choinkowe, świeczniki, serwetki, obrusy oraz wiele innych.

logoDekoracje na stół wykonujemy z żywych roślin (np. jemioły) i gałązek świerkowych, a następnie przystrajamy je wstążkami, małymi bombkami i wieloma innymi dodatkami. Posiadamy kilka projektów do wyboru, niemniej jednak realizujemy także koncepcje klientów i robimy stroiki według ich pomysłów. Każdy z nich jest wyjątkowy i tworzony z niebywałą starannością.

Materiały potrzebne do wykonania ozdób na stół i pozostałe dekoracje sprowadzamy z zaufanych hurtowni. Wszystkie proponowane przez nas artykuły są doskonałej jakości i cieszą oko swym pięknym wyglądem.

Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny – zapraszamy do kontaktu!
Powrót do góry