Bukiety ślubne

Kwiaty to element, którego nie może zabraknąć na żadnym ślubie i imprezie okolicznościowej.

Pięknie ożywiają wnętrze i stanowią doskonałe uzupełnienie stylizacji. Są także nieodłącznym dodatkiem do stroju Panny Młodej. Oferujemy Państwu szeroki zakres usług florystycznych, obejmujących tworzenie wiązanek ślubnych, poduszeczek na obrączki oraz bukietów i przystrajanie wnętrz kwiatami.

176pozycja « 3 z 6 »

Nasza firma specjalizuje się także w wykonywaniu poduszeczek na obrączki z kwiatów. Pomysł jest bardzo nowatorski, jednak gwarantujemy, że wykonane przez nas produkty wyglądają bardzo stylowo i elegancko. Jeśli chcecie Państwo zapewnić sobie oryginalny akcent podczas ceremonii zaślubin i zaskoczyć wszystkich gości, to zakupienie takiej poduszeczki jest świetnym rozwiązaniem.

7pozycja

Przygotowujemy różnobarwne kompozycje, dopasowane do designu wnętrza, które idealnie podkreślają charakter uroczystości. Dbamy o estetykę wykonania i detale. Korzystamy z rożnych rodzajów roślin, z których udaje nam się wyczarować przepiękne bukiety. Idealnie nadają się one do dekorowania sali balowej oraz stolików, przy których zasiądą zaproszeni na imprezę goście. Dodatkowo zajmujemy się tworzeniem bukietów umieszczanych w kościołach oraz koszów z kwiatami dla rodziców, wręczanych im w ramach podziękowań. Stworzone przez nas dekoracje są eleganckie i trwałe. Do ich wykonania zawsze używamy świeżo ściętych kwiatów, dzięki czemu dekoracje dłużej zachowują wspaniały wygląd.

logo
Zapraszamy do kontaktu – kliknij w logo obok!

 

Powrót do góry