O nas

Nazywam się Jolanta Mroczkowska. Zajmuję się profesjonalnym wykonywaniem różnego rodzaju dekoracji ślubnych i okolicznościowych oraz dekorowaniem sal i kościołów.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwala mi tworzyć projekty trafiające w gusta przeróżnych, nawet najbardziej wymagających klientów. Brałam udział w wielu konkursach i kursach, które pozwoliły mi uzyskać potrzebne kwalifikacje i nabyć stosowną wiedzę. Poniżej zamieszczam certyfikaty poświadczające moje zdolności.

5pozycja

Jestem osobą kreatywną, potrafiącą tworzyć tradycyjne i niebanalne kompozycje. Moją pasją jest florystyka i ręczne wykonywanie ozdób. Wkładam całe swoje serce w to, co robię i mocno angażuję się w realizację wszystkich pomysłów.

Posiadam duże wyczucie estetyki, przydatne przy dobieraniu zestawień kolorystycznych. Zdanie klienta i jego zadowolenie są dla mnie najważniejsze, dlatego staram się świadczyć usługi na niezwykle wysokim poziomie. Oferuję fachowe doradztwo w kwestii doboru ozdób i wyboru rodzaju aranżacji.

Swoją działalnością obejmuje tereny takich miast jak Sanok, Krosno, Brzozów, Jasło, Rzeszów i okolice. Zapraszamy do kontaktu!

 

dekoracje slubne krosno