Prezenty dla gości i dodatki weselne

Podziękowanie gościom za przybycie, to jeden ze stałych elementów wesela. Najczęściej podczas niego Państwo Młodzi wyrażają wdzięczność za pojawianie się na ślubie i otrzymane prezenty. Doradzimy również, jakie mini prezenciki podarować gościom weselnym na pamiątkę, by miło wspominali całe wydarzenie.

10pozycja

Kliknij  na obrazek, by zobaczyć podobne kategorie:

florystyka 1 dekoarcje okolicznosciowe 1
                 florystyka              wypożyczalnia dekoracji
Tradycją także stało się już ozdabianie butelek z wódką zawieszkami, co sprawia, że nabierają bardziej dekoracyjnego i indywidualnego charakteru. Jeśli chcą Państwo by były one jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne, to możemy właśnie takie dla Państwa wykonać.

Do ich przygotowania używamy tasiemek i wstążek w przeróżnych kolorach. Dodatkowo, na Państwa życzenie, do każdej z nich możemy przyczepić karteczkę z zabawnym wierszykiem lub krótkim podziękowaniem za przybycie gościom.

Przygotowując dekoracje weselne staramy się dbać o każdy szczegół, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są dla uzyskania pożądanego efektu. Dlatego też swoim klientom oferujemy możliwość wykonania, zakupienia lub wypożyczenia na ich zamówienie następujących akcesoriów:
logo dekoracje slubne– świeczniki i świece,
– lampiony,
– konfetti,
– kieliszki,
– poduszki na obrączki,
– zaproszenia dla gości,
– numery na stoliki,
– serwetki,
– figurki na tort,
– księgi gości i wiele innych.

Oczywiście wszystkie produkty dobieramy tak, by pasowały do stworzonej przez nas kompozycji!

Zapraszamy do kontaktu!
Powrót do góry