Wypożyczalnia dekoracji

Stworzenie pięknej dekoracji sali ślubnej wymaga zastosowania sporej ilości dodatków i akcesoriów, które bardzo często decydują o końcowym efekcie wizualnym. Pełnią one rolę stylowych niuansów, podkreślających wystrój wnętrza.

Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom i oferujemy możliwość wypożyczenia niemal wszystkich niezbędnych ozdób. Korzystając z naszej propozycji unikną Państwo konieczności zakupu niektórych produktów, co pozwoli trochę zaoszczędzić na tworzeniu aranżacji.

53pozycja « 1 z 2 »

W naszym asortymencie znajdą Państwo ogromny wybór obrusów, serwet i bieżników w przeróżnych kolorach.

Są wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów, a część z nich to obrusy nieplamiące się, z których z łatwością można wywabić plamy. Większość z nich jest gładka, niemniej jednak dysponujemy także artykułami posiadającymi minimalistyczne lub bardzo bogate aplikacje.

Wypożyczamy pokrowce na krzesła w kolorze bieli. Dzięki nim można ujednolicić wygląd miejsc siedzących i sprawić, że będą wyglądały odświętnie. Stanowią idealne rozwiązanie, jeśli chcemy szybko zmienić wygląd mebli i nie zamierzamy inwestować w materiał oraz tracić czasu na jego eleganckie upinanie.

logoDodatkowo mogą Państwo u nas wynająć świeczniki, flakony na cięte kwiaty oraz wiele innych dodatków, z pomocą których uda się Państwu w mgnieniu oka pięknie udekorować stoły.

Wszystkie produkty, jakie proponujemy są stylowe i utrzymane w doskonałym stanie. W przypadku problemów z dokonaniem selekcji tych najodpowiedniejszych, udzielamy pomocnych wskazówek i rad. Jednakże warto podkreślić, że akcesoria są tak uniwersalne, iż będą współgrać z każdą aranżacją.

Wypożyczamy dekoracje i dodatki klientom na terenie Sanoka, Krosna, Brzozowa, Jasła, Rzeszowa i okolic.

Zapraszamy do kontaktu!
Powrót do góry