Ślub

Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu, a my dokładamy wszelkich starań, by był to niezapomniany dzień. Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze imprez weselnych i okolicznościowych. Dekorujemy sale weselne i kościoły oraz doradzamy w kwestii przygotowywania listy gości i podziękowań dla rodziców. Udzielamy wskazówek dotyczących dobierania akcesoriów i dodatków, stanowiących dopełnienie stworzonej przez nas aranżacji. Dbamy o każdy detal i najmniejszy szczegół, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są dla całościowego wyglądu kompozycji.

72pozycja « 2 z 3 »

 

Cechuje nas kreatywność i doskonałe wyczucie estetyki, dzięki którym potrafimy stworzyć eleganckie i jednocześnie oryginalne dekoracje.

Umiejętnie łączymy kolory, rodzaje materiałów i kwiaty. Przygotowujemy zarówno klasyczne, jak i stylizowane aranżacje z motywem przewodnim.

Zobacz także:

dekoracje sal weselnych

prezenty dla gości i akcesoria na wesele

florystyka

 

logo dekoracje slubneWszystkie swoje pomysły omawiamy z klientami po to by spełnić ich oczekiwania w 100% i sprawić, żeby byli zadowoleni z efektów. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje.

Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny i dajemy mu możliwość ingerowania w stworzone przez nas projekty oraz wprowadzanie do nich własnych modyfikacji.

Staramy się uczynić wszystko, by dzień ślubu był dla nowożeńców tym magicznym i pełnym wzruszających wspomnień. Korzystając z naszych usług i obdarzając nas zaufaniem mogą być Państwo pewni właściwie dokonanego wyboru.

Powrót do góry