Dekoracje ślubne kościoła

Dekoracja kościoła jest nie mniej ważna od wystroju sali weselnej. Jednakże w tym przypadku mniej znaczy więcej szczególnie, jeśli chodzi o dodatki i kolorystykę. Warto zatem zrezygnować z ekstrawaganckich pomysłów i krzykliwych barw, a zamiast tego zdecydować się na klasykę. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa wyważoną, elegancką, skromną i stylową aranżację.

62pozycja « 1 z 3 »

Stawiamy na stonowane i pastelowe zestawienia kolorystyczne, które podkreślają podniosłą atmosferę wnętrza, jednakże nie odwracają uwagi od głównych bohaterów wydarzenia, czyli Państwa Młodych. Główny nacisk kładziemy na wyeksponowanie miejsca, w którym narzeczeni składają sobie przysięgę. Miejsce to ozdabiamy żywymi kwiatami w kolorze bieli, różu, fioletu lub beżu, symbolizującymi spokój, harmonię i czystość. Najczęściej używamy róż, storczyków, tulipanów, azalii, lilii, goździków, frezji i margerytek. Dekorujemy również miejsca siedzące dla narzeczonych, ołtarz, alejki oraz ławki, w których zasiądą zaproszeni goście.

Najczęściej przedstawiamy swoim klientom kilka pomysłów na aranżację, z których mogą wybrać ten najbardziej odpowiadający ich oczekiwaniom. Aranżacje tworzymy na kilka godzin przed rozpoczęciem się uroczystości zaślubin. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że w dniu ślubu wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Materiały, z których tworzymy kompozycje dowozimy na miejsce sami, a po skończonym wydarzeniu zajmujemy się ich demontażem.